הום לד תאורה

הום לד תאורה היא חברה ישראלית לשיווק מוצרי תאורה לבית ולגן. החברה קיימת מאז שנת 2016 ויש לה סניף אחד. באתר האינטרנט אפשר לקנות מאווררי תקרה, ספוטים, לדים, גופי תאורה, נורות, פרופילי תאורה, תאורה תעשייתית ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של הום לד תאורה גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

כתר

כתר פלסטיק היא חברה ישראלית לייצור ושיווק מוצרי צריכה מפלסטיק. החברה קיימת מאז שנת 1948 ויש לה בארץ כ-13 סניפים. באתר האינטרנט אפשר לקנות ריהוט גן, מרפסות, מוצרי אחסון, מוצרי ארגון הבית ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של כתר פלסטיק גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

איי די דיזיין IDdesign

איי די דיזיין IDdesign היא חברה בינלאומית למכירת מוצרי ריהוט לבית. לרשת החברה בישראל יש 4 סניפים. באתר האינטרנט אפשר לקנות מיטות, ריהוט משרדי, מערכות ישיבה, כורסאות, שולחנות סלון, שולחנות אוכל, כיסאות, תאורה, אביזרי נוי, פרקטים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איי די דיזיין IDdesign גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

הידברות שופס Hidabroot Shops

הידברות שופס Hidabroot Shops הוא אתר אינטרנט לרכישת מוצרי יהדות. ניתן לקנות את המוצרים אונליין באינטרנט. באתר האינטרנט אפשר לקנות הגשה ואירוח, כלי נוי, ספרי יהדות, כלי הגשה, מוצרים לילדים, תפילין, טליתות, מזוזות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של הידברות שופס Hidabroot Shops גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

זארה הום ZARA HOME

זארה הום ZARA HOME היא חברה של זארה, המשווקת מוצרים לבית ולגן. החברה קיימת מאז 2003, היא בעלת סניפים וחנויות ברחבי העולם וגם כמה סניפים בארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות שמיכות, חלוקים, כריות, רהיטים, וילונות, כלים למטבח, מנורות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של זארה הום ZARA HOME גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי … להמשך קריאה

שטיחי ירושלים בראשון לציון

שטיחי ירושלים בראשון לציון היא חברה בישראל לייצור ולשיווק של שטיחים כחול לבן. החברה הוקמה בשנת 1967 ויש לה סניף אחד בראשון לציון. באתר האינטרנט אפשר לקנות שטיחים מודרניים וקלאסיים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שטיחי ירושלים בראשון לציון גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

איקאה IKEA

איקאה IKEA היא חברה בינלאומית למוצרים לבית במסגרת עשה זאת בעצמך. החברה הוקמה בשנת 1943 ויש לה כ-5 סניפים בישראל ועוד סניפים ברחבי העולם. באתר האינטרנט ניתן לקנות ריהוט לבית ולמשרד, פינת אוכל, כלי בישול והגשה, מיטות, מזרנים, מערכות ישיבה, ארונות ואחסון לחדרים, תאורה ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איקאה IKEA גם לרגל סייבר … להמשך קריאה

סטימצקי

סטימצקי היא אחת הרשתות הגדולות בישראל למכירת מוצרי ספרים. החברה הוקמה בשנת 1925 מפעילה כ-140 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות ספרים, משחקים, פאזלים, צעצועים, מוצרי חשמל, סמארטפונים, טלוויזיות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סטימצקי גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

אייס ACE

אייס (ACE) היא רשת של חנויות מוצרים לבית ועשה זאת בעצמך. החברה הוקמה בשנת 1993 ויש לה כ-25 סניפים בארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות ריהוט לבית, כלי בית, כלי עבודה, מוצרי צבע לבית, גינון ומוצריו, מוצרי חשמל, מוצרי אמבטיה ואינסטלציה ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אייס (ACE) גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי … להמשך קריאה

מחסני תאורה

מחסני תאורה רשת ענק בישראל למכירה של מוצרי תאורה. החברה הוקמה ב-1998 ויש לה כ-50 סניפים בארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות מאוורי תקרה, עמודי תאורה, תאורת פנים וחוץ, ספוטים, מנורות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מחסני תאורה גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.