הארי בראון לונדון Harry Brown London

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך הארי בראון לונדון Harry Brown London ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חליפות, ווסטים, ז'קטים, מכנסיים, מעילים, עניבות ועוד.

שרימפס לונדון Shrimps London

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שרימפס לונדון Shrimps London ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, סריגים, מעילים, שמלות, חצאיות, ז'קטים, תכשיטים, תיקים, כובעים, בגדי ילדים ועוד.

מיי באג MyBag

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מיי באג MyBag ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות ארנקים, תכשיטים, חגורות, משקפי שמש, תיקים ועוד.

מנגו Mango

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מנגו ישראל Mango Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, חצאיות, שמלות, הלבשה תחתונה, ג'קטים, מעילים, נעליים, תיקים, כובעים, תכשיטים ועוד.

קולטורטי בוטיק Coltorti Boutique

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קולטורטי בוטיק Coltorti Boutique ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, תכשיטים, תיקים, מכנסיים, ז'קטים, שמלות, חצאיות, סריגים, נעליים, הלבשה תחתונה, כובעים, מוצרי טקסטי לבית, מוצרי טיפוח ועוד.

שוסטר Shoester

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שוסטר Shoester ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעלי ילדים ועוד.

משכית Maskit

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך משכית Maskit ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות שמלות, מכנסיים, חולצות, תיקים, כובעים, ז'קטים, סריגים ועוד.

סקנד SECOND

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סקנד SECOND ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, סריגים, שמלות, חצאיות, ג'קטים, מכנסיים, תיקים, חגורות, מעילים, נעליים ועוד.

פיצ'רס Feetures

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פיצ'רס Feetures ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות גרבי ריצה ועוד.

ראדי אונליין Ready Online

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ראדי אונליין Ready Online ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, חצאיות, ז'קטים, נעליים, ארנקים, תיקים ועוד.

מגפיי גוס Magpie Goose

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מגפיי גוס Magpie Goose ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, חצאיות, שמלות, תיקים ועוד.

גונג GONG

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך גונג GONG ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, סוויטשירטים, אוברול, נעליים, תיקים, חגורות, כובעים ועוד.

סטייל ריבר Style River

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סטייל ריבר Style River ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, סוויטשירטים, סריגים, ז'קטים, אוברול, מכנסיים, טייצים, בגדי ים, נעליים, כובעים, תיקים ועוד. התעדכנו במבצעים, עדכונים, טיפים על וואן פרוג'קט … להמשך קריאה

רייבן Raven

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך רייבן Raven ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ספורט, טייצים, מכנסיים, ז'קטים, חצאיות, חולצות, גופיות, כובעים, בקבוקים ועוד.

פנטה ריי Panta Rei

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פנטה ריי Panta Rei ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ספורט, מכנסיים, טייצים, חולצות, גופיות, חזיות ספורט, בקבוקי שתייה, הלבשה תחתונה ועוד.

מעיין שטוב

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מעיין שטוב Maayan Shtub ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חזיות, תחתונים, מחטבים, פיג'מות, הלבשה תחתונה, חזיות ספורט, הלבשת שינה, בגדי הריון והנקה ועוד.

קיקס קרו KICKSCREW

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קיקס קרו KICKS CREW ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, ג'קטים, מכנסיים, נעליים, תיקים, שעונים, כובעים ועוד.

מיס אינסטייל MISSINSTYLE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מיס אינסטייל MISSINSTYLE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, ג'קטים, מעילים, מכנסיים, נעליים, שמלות, בגדי ים, אביזרים ועוד.

פיבי טרייד FiB Trade

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פיבי טרייד FiB Trade ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות טייצים, חזיות ספורט, חולצות, גרביים, תיקים, ג'קטים, סוויטשירטים ועוד.

נקסט ג'נריישן הדוור NEXT GENERATION HEADWEAR

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נקסט ג'נריישן הדוור NEXT GENERATION HEADWEAR ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות כובעים ועוד.

קאלט גאיה Cult Gaia

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קאלט גאיה Cult Gaia ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות שמלות, מכנסיים, חולצות, נעליים, תכשיטים, תיקים, משקפי שמש ועוד.

ויקטוריה סיקרט Victoria's Secret

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ויקטוריה'ס סיקרט Victoria's Secret ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות לבני נשים, חותלות, גוזיות, תחתונים, חזיות, הלבשת לילה, ביקיני, מוצרי טיפוח, אביזרים ועוד.

אלעדן Eladan

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אלעדן Eladan ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות מכנסיים, אוברול, חולצות, שמלות, חצאיות, קימונו, אקססוריז ועוד.

אינטר ג'ינס Inter Jeans

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אינטר ג'ינס Inter Jeans ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות מכנסיים, ג'ינסים, הלבשה תחתונה, בגדי ים, חצאיות, שמלות, חולצות, טישירטים, סוויטשירטים, חליפות, ג'קטים, מעילים, תיקים, ארנקים, סנדלים, נעליים, מגפיים, כובעים … להמשך קריאה

סטיב מאדן Steve Madden

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סטיב מאדן ישראל Steve Madden ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, סוויטשירטים, חליפות, ג'קטים, בגדי ים, מכנסיים, נעליים, מגפיים, גרביים, תיקים, ארנקים ועוד.

סקצ'רס Skechers

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סקצ'רס Skechers ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעליים, מגפיים, ג'קטים, סנדלים, טייצים, מכנסיים, תיקים, חולצות, כובעים ועוד.

הלב הכחול

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך הלב הכחול ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעליים, מגפיים, כפכפים, נעלי סירה, מגפונים, מוצרים נלווים ועוד.

סיסטארז SEESTARZ

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סיסטארז SEESTARZ ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות קרדיגנים, חולצות, ז'קטים, בגדי ים, שמלות, מעילים, בגדי גוף, מכנסיים, תיקים, תכשיטים ועוד.

מאיה נגרי Maya Negri

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאיה נגרי Maya Negri ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות סריגים, מעילים, ז'קטים, מכנסיים, ג'ינס, חולצות, טישירטים, שמלות, חגורות, נעליים, תיקים, תכשיטים ועוד.

פוקס FOX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פוקס FOX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות סוודרים, ז'קטים, חולצות, סוויטשירטים, בגדי ים, חצאיות, מכנסיים, שמלות, נעליים, גרביים ועוד.

בלאק אנד וויט Black & White

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בלאק אנד וויט ישראל Black & White ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות ז'קטים, סוויטשירטים, סוודרים, שמלות, אוברול, מכנסיים, חולצות, חצאיות, נעליים, כובעים, צעיפים, גרביים, תיקים, תכשיטים ועוד.

זיפ ZIP

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך זיפ ZIP ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות סריגים, חולצות, סוודרים, ז'קטים, קרדיגנים, שמלות, חצאיות, מעילים, בלייזרים, מכנסיים, ג'ינסים, כובעים, תיקים, נעליים, גרביים, צעיפים ועוד.

סליו Celio

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סליו Celio ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות ז'קטים, חולצות, סריגים, בלייזרים, מעילים, ג'ינסים, ברמודות, מכנסיים, בגדי ים, חגורות, עניבות, נעליים, תיקים ועוד.

צ'וייס סטור Choice Store

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך צ'וייס סטור Choice Store ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות בגדי ים, שמלות, חותלות, מכנסיים, ג'ינס, חולצות, מעילים, סריגים, ז'קטים, כובעים, תיקים, נעליים, גרביים, חגורות, ארנקים, משקפי שמש ועוד.

קמדן אנד שוז Camden & Shoes

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קמדן אנד שוז Camden & Shoes ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעליים, בגדים, מכנסיים, חולצות ועוד.

נקסט ישראל Next

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נקסט ישראל Next ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות שמלות, חצאיות, חליפות, חולצות, סוודרים, טישירטים, ז'קטים, מכנסיים, תיקים, ארנקים, אקססוריז, נעליים ועוד. התעדכנו במבצעים, עדכונים, טיפים על נקסט ישראל Next … להמשך קריאה

אדיקט ADDICT

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אדיקט ADDICT ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות מכנסיים, חולצות, שמלות, חצאיות, אקססוריז ועוד.

מדאו אקו שיק Madeo Eco-Chic

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מדאו אקו שיק Madeo Eco-Chic ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט ניתן לקנות מוצרים לבית, ביגוד והנעלה אקולוגיים, תכשיטים, מוצרים למטבח, ציוד יצירה ועוד.

רוזווי Rosewe

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך רוזווי Rosewe ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חצאיות, שמלות, ג'ינס, מכנסיים, חותלות, סוודרים, חולצות, גופיות, קפוצ'ונים, מעילים, סרבלים, בגדי ים, גרביים, תכשיטים, כובעים, תיקים, צעיפים ועוד.

פלייפול פרומיסס Playful Promises

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פלייפול פרומיסס Playful Promises ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חזיות, תחתונים, הלבשה תחתונה, אביזרים, בגדי אקטיב ועוד.

לס ג'ורג'טס Les Georgettes

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לס ג'ורג'טס Les Georgettes ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות צמידים, תליונים, שרשראות, טבעות, עגילים, שעונים, תיקים ועוד.

וואווה WAWWA

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך וואווה WAWWA ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות מכנסיים, חולצות, אקססוריז ועוד.

ג'ק מונסונגו Jack Monsonego

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ק מונסונגו Jack Monsonego ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות סוויטשירטים, חולצות, מעילים, ז'קטים, מכנסיים, בגדי ים, נעליים, גרביים, כובעים, תיקים ועוד.

יונייס UNice

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך יונייס UNice ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות פאות, תוספי שיער, אביזרים לשיער ועוד.

בייביונד BABEYOND

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בייביונד BABEYOND ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי שנות 1920, שמלות, נעליים, אביזרי אופנה, תכשיטים ועוד.

אל ספייס L*SPACE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אל ספייס L*SPACE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ים, ביקיני, חולצות, ז'קטים, מכנסיים, טוניקות, שמלות, חצאיות, כובעים, תיקים, מוצרי טיפוח ועוד.

קלוסט לונדון Closet London

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קלוזט לונדון Closet London ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות חצאיות, חולצות, ז'קטים, מעילים, שמלות, מכנסיים, משקפי שמש, אקססוריז ועוד.

אנני קלות' Annie Cloth

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אנני קלות' Annie Cloth ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות טוניקות, אוברול, שמלות, חצאיות, חותלות, מכנסיים, תיקים, חולצות, קפוצ'ונים, סוודרים, קרדיגנים, גופיות, צעיפים, נעליים, גרביים, כובעים ועוד.

במבו קלודינג Bamboo Clothing

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך במבו קלודינג Bamboo Clothing ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי במבוק, מכנסיים, ג'ינס, גרביים, ז'קטים, מעילים, חולצות, צעיפים, כובעים, אקססוריז ועוד.

24S

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך 24S ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט אפשר לקנות שמלות, חצאיות, חליפות סרבל, סריגים, ז'קטים, חולצות, מכנסיים, נעליים, חגורות, כובעים, צעיפים, תיקים ועוד.