מסימו דוטי Massimo Dutti

מסימו דוטי Massimo Dutti הוא מותג בינלאומי שמשווק ומוכר מוצרי ספורט וביגוד. החברה קיימת מאז שנת 1958, וחברת אדידס העולמית מחזיקה בה. החברה מציעה רכישת מוצרים גם דרך החנות הדיגיטלית שלה באינטרנט. באתר האינטרנט ניתן לקנות גופיות, חולצות, מכנסיים, גרביים, נעלי ספורט וריצה, ז'קטים, תיקים, בקבוקי מים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מאסימו דוטי … להמשך קריאה

ריבוק Reebok

ריבוק Reebok הוא מותג בינלאומי לאופנת ספורט ומוצרים נוספים. החברה הוקמה בשנת 1958, היא בבעלות חברת אדידס העולמית ומציעה את מוצריה למכירה ולהצגה גם דרך אתר המסחר האלקטרוני. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעלי ספורט וריצה, חולצות, מכנסיים, גופיות, ג'קטים, תיקים, גרביים, בקבוקי מים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ריבוק Reebok גם לרגל סייבר מאנדיי … להמשך קריאה

אדידס Adidas

אדידס Adidas הוא מותג בינלאומי לאופנת ספורט ומוצרים נלווים. החברה הוקמה בשנת 1924 והיא מציעה את מוצריה למכירה ולהצגה גם דרך אתר המסחר האלקטרוני. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות ומכנסי ספורט, נעליים, טייצים, ז'קטים, כפפות, תיקים, כדורים, כובעים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אדידס Adidas גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

נייק NIKE

נייק NIKE הוא מותג בינלאומי ליצור, עיצוב ומכירה של מוצרי ספורט ואופנה. החברה הוקמה בשנת 1964 והיא מציעה את מוצריה גם דרך אתר האינטרנט. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות ספורט, מכנסיים, נעליים, הלבשה תחתונה, גרביים, כובעים, תיקים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של נייק NIKE גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

עדיקה Adika

עדיקה Adika הוא מותג ישראלי ליצור, עיצוב ולמכירה של מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 1975 ויש לה כ-160 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות סריגים, סוודרים, חולצות, מכנסיים, תיקים, אביזרים, בגדי ים, נעליים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של עדיקה Adika גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

דלתא DELTA

דלתא DELTA הוא מותג ישראלי ליצור, עיצוב ולמכירה של מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 1975 ויש לה כ-160 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, הלבשה תחתונה, גופיות, נעליים, גרביים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דלתא DELTA גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis)

בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) הוא אתר אינטרנט למכירה של בגדי ים מעוצבים ואופנתיים. האתר בבעלות הדוגמניות נטע אלחמיסטר ונועה בני. באתר האינטרנט ניתן לקנות בגדי ים, כובעים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

פפאיה (Papaya)

פפאיה (Papaya) היא חברה ישראלת ומותג אופנה ידוע. החברה הוקמה בשנת 1999 וכיום היא מפעילה כ-50 סניפים ברחבי הארץ. המוצרים נמכרים גם דרך משווקים מורשים. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעליים לילדים ולילדות, נעלי צעד ראשון ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פפאיה (Papaya) גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

אמריקן אאוטלטס (American Outlets)

אמריקן אאוטלטס (American Outlets) הוא אתר קניות של חברת שופרסל ישראל. האתר הוקם בשנת 2018 כדי להציע מוצרים אמריקאים במחירים סבירים. באתר האינטרנט ניתן לקנות מוצרים לבית, מוצרי ביגוד והנעלה, ספורט, מחשבים וציוד היקפי, סמארטפונים, ציוד משרדי ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אמריקן אאוטלטס (American Outlets) גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.