שיין SHEIN

שיין SHEIN היא חברת אופנה בינלאומית המוכרת את המוצרים דרך אתר מסחר אלקטרוני. החברה מציעה את מוצריה אשר מוכרת את מוצריה בכל העולם ועושה משלוחים גם לארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, מעילים, סווצ'רים, ז'קטים, מכנסיים, חצאיות, שמלות, מוצרי טיפוח, תכשיטים, תיקים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שיין SHEIN גם לרגל סייבר מאנדיי וגם … להמשך קריאה

ברשקה Bershka

ברשקה Bershka היא רשת בינלאומית למכירת מוצרי אופנה לקהל צעירים. החברה קיימת מאז שנת 1998 ויש לה סניפים ברחבי העולם וגם מספר סניפים בארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות מכנסיים ארוכים וקצרים, ג'ינסים, סוודרים, מעילים, חולצות, שמלות וחצאיות, גופיות, נעליים, אביזרים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ברשקה Bershka גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי … להמשך קריאה

איוצ'קה Ayuchka

איוצ'קה Ayuchka הוא מותג בישראל לשיווק ומכירת בגדים ומוצרי אופנה. החברה קיימת מאז 2016 ואפשר לקנות את המוצרים אונליין. באתר האינטרנט אפשר לקנות נעליים, חצאיות, שמלות, מכנסיים, אקססוריז ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איוצ'קה Ayuchka גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

שופבופ Shopbop

שופבופ Shopbop היא חברה בינלאומית למכירת ביגוד והנעלה. החברה הוקמה בשנת 2000 ואפשר לרכוש את המוצרים בה אונליין. באתר האינטרנט אפשר לקנות פיג'מות, מכנסיים, ג'ינסים, מעילים, שמלות, נעליים, סנדלים, מגפיים, תיקים, אביזרים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שופבופ Shopbop גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

ספידו Speedo

ספידו Speedo היא חברה עולמית יצרנית ומשווקת בגדי שחייה. החברה קיימת מאז 1914 עם סניפים בכל העולם ואף כ-23 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות מכנסיים, ג'קטים, חולצות, מכנסונים, משקפות, תיקים, כובעים, כפכפים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ספידו Speedo גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

נאוטיקה Nautica ישראל

נאוטיקה Nautica הוא מותג אופנה בינלאומי הידוע בכל העולם. החברה הוקמה בשנת 1983 ויש לה סניפים בכל העולם וגם סניפים בארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות אוברולים, שמלות, חצאיות, ג'קטים, בגדי ים, מכנסיים, חולצות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של נאוטיקה Nautica גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

סטפ אין Step In

סטפ אין Step In היא חברה למכירה של מוצרי הנעלה בארץ. החברה מציעה את מוצריה דרך אתר האונליין שלה. באתר האינטרנט אפשר לקנות נעליים, סניקרס, מגפיים, ג'ינסים, חולצות, מכנסיים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סטפ אין Step In גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

בל אנד סו Belle & Sue

בל אנד סו Belle & Sue היא חברה ישראלית למכירה של בגדים במידות גדולות. החברה קיימת מאז שנת 2010 עם סניף בתל אביב ויש גם אתר אינטרנט לרכישת המוצרים. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ים, חולצות, ג'ינסים, נעליים, תיקים, מעילים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בל וסו Belle and Sue גם לרגל סייבר מאנדיי … להמשך קריאה

רתמה Retema

רתמה Retema היא חברה ישראלית למכירה של בגדים במידות גדולות. החברה קיימת מאז שנת 2015 עם סניף בתל אביב וקיים אתר אינטרנט למכירת המוצרים. באתר האינטרנט אפשר לקנות חצאיות, שמלות, מכנסיים, חולצות, טופים, בגדי ים, אקססוריז ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רתמה Retema גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

פיץ' אקטיב Peach Active

פיץ' אקטיב Peach Active היא חברה למכירת בשמים ומוצרי טיפוח ויופי. החברה הוקמה בשנת 2020 ואפשר לקנות את המוצרים אונליין. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ספורט, אביזרים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פיץ' אקטיב Peach Active גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

יורוספורט

יורוספורט Eurosport היא חברה ישראלית לשיווק ולמכירה של מוצרים וציוד ספורט. החברה מציעה את המוצרים שלה דרך הסניף בחיפה ובאתר האינטרנט. באתר האינטרנט אפשר לקנות כדורגל, כדורסל, אופני כושר, תיקים, בקבוקים, חולצות, טייצים, נעלי ספורט ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יורוספורט גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

שיק מי ChicMe

שיק מי ChicMe הוא אתר מסחר אלקטרוני המציע מוצרי אופנה במחירים אטרקטיביים. החברה הוקמה בשנת 2015 ואפשר לקנות את המוצרים אונליין. ניתן לקבל משלוח לארץ ישראל. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, שמלות, חצאיות, ג'ינסים, בגדי ים, נעליים, אקססוריז ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שיק מי Chic Me גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר … להמשך קריאה

ניו שיק NewChic

ניו שיק NewChic הוא אתר מסחר אלקטרוני למכירה של ביגוד והנעלה לצעירים במחירים הולמים. החברה הוקמה בשנת 2015 ואפשר לבצע את הרכישה האונליין. ניתן לקבל משלוח לארץ ישראל. באתר האינטרנט אפשר לקנות מכנסיים, חולצות, בגדים לספורט, נעליים, סווצ'רים, אביזרים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ניו שיק NewChic גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי … להמשך קריאה

זארה ZARA

זארה ZARA היא אחת מחברות האופנה הבינלאומיות הגדולות והידועות בכל העולם. החברה קיימת מאז 1974 והיא בעלת אלפי סניפים בכל העולם כולו ואף כ-25 סניפים בארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות סריגים, חליפות, מכנסיים, ג'ינסים, חולצות, אקססוריז ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של זארה ZARA גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

פאשן קלאב Fashion Club

פאשן קלאב Fashion Club היא חברה המייאבת בגדים לאישה. החברה קיימת מאז 2001 ויש לה 3 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות חולצות, גופיות, מכנסיים, סריגים, זקטים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פאשן קלאב Fashion Club גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

רוקגלאם Rockglam

רוקגלאם Rockglam היא חברה ישראלית ליבוא ולמכירת בגדי נשים. החברה קיימת מאז 2015 ומציעה רכישת מוצרים אונליין. באתר האינטרנט אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, חולצות, בגדי ים, אקססוריז ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רוקגלאם Rockglam גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

ביליבלונד BiliBlond

ביליבלונד BiliBlond היא חברה ישראלית מקומית למכירת בגדי ים לנשים. החברה הוקמה ב-2016 עם סניפים בארץ ובעולם. באתר האינטרנט אפשר לקנות ביקיני, סטרפלס, משקפי שמש, כובעים, נעליים, תכשיטים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ביליבלונד BiliBlond גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

פרנקיס ביקיני Frankies Bikinis

פרנקיס ביקיני Frankies Bikinis היא חברה מקומית בלוס אנג'לס לייצור של בגדי ים לנשים. החברה הוקמה ב-2012 ומוצריה נמכרים אונליין או אצל משווקים מורשים. יש משלוח גם לארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות טופים, בוטומים, בגדי ים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פרנקיס ביקיני Frankies Bikinis גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

בוטין אל איי BoutineLA

בוטין אל איי Boutine LA היא חברה מקומית בלוס אנג'לס ליצור ומכירה של בגדים לנשים. החברה הוקמה ב-2013 ומוצריה נמכרים אונליין. יש משלוח גם לארץ. באתר האינטרנט אפשר לקנות בגדי ים, לבני נשים, שמלות, חצאיות ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בוטין אל איי BoutineLA גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

מסימו דוטי Massimo Dutti

מסימו דוטי Massimo Dutti הוא מותג בינלאומי שמשווק ומוכר מוצרי ספורט וביגוד. החברה קיימת מאז שנת 1958, וחברת אדידס העולמית מחזיקה בה. החברה מציעה רכישת מוצרים גם דרך החנות הדיגיטלית שלה באינטרנט. באתר האינטרנט ניתן לקנות גופיות, חולצות, מכנסיים, גרביים, נעלי ספורט וריצה, ז'קטים, תיקים, בקבוקי מים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מאסימו דוטי … להמשך קריאה

ריבוק Reebok

ריבוק Reebok הוא מותג בינלאומי לאופנת ספורט ומוצרים נוספים. החברה הוקמה בשנת 1958, היא בבעלות חברת אדידס העולמית ומציעה את מוצריה למכירה ולהצגה גם דרך אתר המסחר האלקטרוני. באתר האינטרנט ניתן לקנות נעלי ספורט וריצה, חולצות, מכנסיים, גופיות, ג'קטים, תיקים, גרביים, בקבוקי מים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ריבוק Reebok גם לרגל סייבר מאנדיי … להמשך קריאה

אדידס Adidas

אדידס Adidas הוא מותג בינלאומי לאופנת ספורט ומוצרים נלווים. החברה הוקמה בשנת 1924 והיא מציעה את מוצריה למכירה ולהצגה גם דרך אתר המסחר האלקטרוני. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות ומכנסי ספורט, נעליים, טייצים, ז'קטים, כפפות, תיקים, כדורים, כובעים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אדידס Adidas גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

נייק NIKE

נייק NIKE הוא מותג בינלאומי ליצור, עיצוב ומכירה של מוצרי ספורט ואופנה. החברה הוקמה בשנת 1964 והיא מציעה את מוצריה גם דרך אתר האינטרנט. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות ספורט, מכנסיים, נעליים, הלבשה תחתונה, גרביים, כובעים, תיקים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של נייק NIKE גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

עדיקה Adika

עדיקה Adika הוא מותג ישראלי ליצור, עיצוב ולמכירה של מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 1975 ויש לה כ-160 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות סריגים, סוודרים, חולצות, מכנסיים, תיקים, אביזרים, בגדי ים, נעליים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של עדיקה Adika גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.

דלתא DELTA

דלתא DELTA הוא מותג ישראלי ליצור, עיצוב ולמכירה של מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 1975 ויש לה כ-160 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, הלבשה תחתונה, גופיות, נעליים, גרביים ועוד. אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דלתא DELTA גם לרגל סייבר מאנדיי וגם בשאר ימי השנה.