שופינג איי אל Shopping IL 2024 – האם כדאי לקנות או להמתין לחגים עולמיים?

הרבה מאיתנו חוגג את חג הקניות הדיגיטלי, סייבר מאנדיי, אבל עד אז, בישראל מתקיים חג קניות ייעודי אותו אנחנו חוגגים והוא שופינג איי אל (Shopping IL). הידוע גם בתור חג הקניות הישראלי.

הנה המדריך בנושא.

מה זה שופינג איי אל?

שופינג איי אל (Shopping IL) הוא חג הקניות של ישראל, חג קניות כחול לבן, בו עסקים וחנויות ישראליים מציעים הטבות ללקוחות והצרכנים בארץ. החל החל בתור יוזמה של גוגל ישראל (Google) ולאחר מכן גם משרד הכלכלה והתעשייה, התאחדות התעשיינים וגם אתר זאפ השוואת מחירים הצטרפו.

בשונה מחג הקניות המקוון והדיגיטלי, סייבר מאנדיי, יום הקניות הישראלי שופינג איי אל נחגג רק בישראל. מה שזה אומר כי מדובר על חג הקניות הראשון והגדול בארץ.

במסגרת יום הקניות, אפשר לקנות ולקבל מידע על מבצעים אצל עסקים ישראליים. החגיגות מתחילות בפועל רק עם תחילת החג ולא כמה ימים לפני – כך שנוצר משהו שמגיע בבת אחת בתור אירוע גדול.

מתי שופינג איי אל?

שופינג איי אל, בדומה לחגי קניות אחרים העולם כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני ואחרים, מתקיים גם כן בחודש הקניות והמבצעים – נובמבר. אבל הוא מתקיים בתחילת החודש.

שופינג איי אל השנה נחגג בימי רביעי וחמישי (06.11.2024 ועד 07.11.2024) – תאריך לא סופי. האירוע אורך יומיים רצופים (48 שעות).

מבצעים ועסקים – האם כדאי ומה לקנות?

בדומה לחגי קניות אחרים, גם במהלך החג הזה, אתם יכולים להנות ממבצעים שווים במיוחד של חנויות בארץ, הנחות, שוברי קנייה (קופונים) והטבות נוספות. עסקים מסויימים מציעים גם משלוחים חינם, מוצר שני בהנחה וכך הלאה.

בחג הקניות יכולים להשתתף כל מיני סוגים של עסקים, גם קטנים, גם בינוניים וגם עסקים גדולים. תוכלו למצוא חנויות מתחומים שונים כמו אופנה, טיפוח ויופי, מוצרים לבית, מוצרים לרכב, ריהוט, תכשיטים, חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

אתם יכולים למצוא את העסקים המשתתפים בחג הקניות שופינג איי אל, באתר ייעודי של גוגל ישראל בקישור זה או באתר המבצעים ShoppingIL – שופינג איי אל.

סייבר מאנדיי או או שופינג איי אל?

קשה לקבוע איזה חג עדיף יותר, משום שהם מאוד שונים.

בזמן ששופינג אי אל מיועד ללקוחות בארץ והעסקים הם ישראליים, בחג סייבר מאנדיי יכולים להיות מעורבים כל הצרכנים בעולם וכל העסקים. בנוסף, סייבר מאנדיי הוא אינו חג ישראלי אלא ייובא לארץ, אבל שופינג איי אל כן ישראלי.

אז אנחנו מעדיפים לתת לכם להחליט מה עדיף, Cyber Monday או Shopping IL.

תאריכי שופינג איי אל

  • שופינג איי אל 2023 – יום רביעי וחמישי 08-09.11.2023.
  • שופינג איי אל 2022 – יום רביעי וחמישי 09-10.11.2022.
  • שופינג איי אל 2021 – יום שלישי ורביעי 09-10.11.2021.

מחפש/ת מוצר מסויים בחנות? אנחנו כאן לעזור.
השארת פרטים בטופס כאן >>

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP