סייבר מאנדיי לעסקים

יש לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט)? סייבר מאנדיי לעסקים Cyber Monday Business מציע לכם פתרונות ושירותים מותאמים כדי להגדיל את המכירות והלקוחות של העסק. גם אתם, בעלי עסקים וחנויות דיגיטליות באינטרנט, יכולים לקבל כלים מתקדמים להגעה ללקוחות שלכם ולשיפור ביצוע המכירות של אתר המסחר האלקטרוני.

אתר סייבר מאנדיי הוא אתר המבצעים הרשמי והמרכזי של ישראל. כאן צרכנים מקבלים מידע על מבצעים, קופונים, הנחות, דילים והטבות נוספות שמציעים עסקים וחנויות.

הנה הכלים שלנו:

עמוד עסקי

עמוד עסקי הוא האזור העסקי של החנות הדיגיטלית שלכם. דף אשר מציג פירוט על המוצרים שלכם, הקטגוריה, קישור לאתר האינטרנט של העסק ועוד. העמוד משפר את המיתוג העסקי, מגדיל את החשיפה והמודעות למותג, ומביא לכם תנועה של לקוחות לאתר האינטרנט. ניתן ליצור עמוד עסקי בחינם דרך עמוד הרשמה לעסקים.

קידום באתר

אתר סייבר מאנדיי מציע כלי שיווק וקידום מקצועיים בנוסף להקמת דף עסקי חינמי. שירותים וכלים אלו מגדילים עוד יותר את כמות הלקוחות והמכירות שלכם.

העסק שלכם יכול לעבוד איתנו במסלול:

  • שיווק שותפים – דרכו תוכלו לקבל מאיתנו מכירות תמורת תשלום על לקוחו שביצענו הפנייה עבורכם.
  • פרסום ממומן – בו תוכלו לשפר את העמוד העסקי שלכם, להציג יותר מוצרים, תמונות ויותר חשיפות באתר.

הקמת חנות דיגיטלית

אם אין לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט) ואתם רוצים אתר כזה כדי למכור את המוצרים אונליין, תוכלו לקבל אחת כזו. השותפים של סייבר מאנדיי יכולים להציע לכם את השירות הזה. למידע נוסף, צרו איתנו קשר בעמוד יצירת קשר.

האקדמיה לעסקים

האקדמיה לעסקים של סייבר מאנדיי ישראל Cyber Monday הוא המקום בו עסקים ויזמים יכולים ללמוד על שיווק וקידום העסק שלכם באינטרנט וליצור חנויות דיגיטליות. האקדמיה לשיווק דיגיטלי שלנו נותנת לכם ידע, כלים ואף ניסיון על מנת לקדם את הנוכחות של העסק שלכם באינטרנט, גם במנועי חיפוש וגם ברשתות חברתיות. למידע נוסף, צרו איתנו קשר בעמוד יצירת קשר.

המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP
-
התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק קוד קופון

מועדון צרכנות סייבר מאנדיי Cyber Monday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...