סייבר מאנדיי לעסקים

יש לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט)? סייבר מאנדיי לעסקים Cyber Monday Business מציע לכם פתרונות ושירותים מותאמים כדי להגדיל את המכירות והלקוחות של העסק.

אתר סייבר מאנדיי הוא אתר המבצעים הרשמי והמרכזי של ישראל. כאן צרכנים מקבלים מידע על מבצעים, קופונים, הנחות, דילים והטבות נוספות שמציעים עסקים וחנויות.

גם אתם, בעלי עסקים וחנויות דיגיטליות באינטרנט, יכולים לקבל כלים מתקדמים להגעה ללקוחות שלכם ולשיפור ביצוע המכירות של אתר המסחר האלקטרוני.

הנה הכלים שלנו:

עמוד עסקי

עמוד עסקי הוא האזור העסקי של החנות הדיגיטלית שלכם. דף אשר מציג פירוט על המוצרים שלכם, הקטגוריה, קישור לאתר האינטרנט של העסק ועוד. העמוד משפר את המיתוג העסקי, מגדיל את החשיפה והמודעות למותג, ומביא לכם תנועה של לקוחות לאתר האינטרנט.

ניתן ליצור עמוד עסקי בחינם דרך עמוד הרשמה לעסקים.

קידום באתר

אתר סייבר מאנדיי מציע חבילות פרסום וקידום מקצועיות בנוסף להקמת דף עסקי חינמי. פרסום באתר מאפשר קידום החנות במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, הוספת קישורים נוספים, הוספת מבצעים ומוצרים, הוספת קופונים, קבלת פניות דרך טופס יצירת הקשר ועוד.

שירותים אלו מגדילים עוד יותר את כמות הלקוחות והמכירות שלכם.

פרסום מקיף

סייבר מאנדיי מפרסמים מודעות במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, וגם באתרי מדיה נוספים לקראת חג הקניות. כאן אתם יכולים להשתתף בפרסומי חג הקניות כדי לשפר את המכירות בתקופה המיוחדת הזו. תוכלו לפרסם איתנו בפייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט, גוגל ובאתרי תוכן נוספים.

למידע נוסף, ניתן לגשת לעמוד פרסום לעסקים.

כתבה שיווקית

סייבר מאנדיי מאפשרים לכם ליצור תוכן מסוג כתבה שיווקית על מנת לשפר את החשיפה לחנות הדיגיטלית שלכם. הכתבה נעשית על ידי כתבים ועורכי תוכן מקצועיים בצורה המשרתת את המטרות שלכם.

בכתבה תוכלו לכתוב מדריך, טיפים, הסבר ומידע נוסף. אפשר גם לקנות קישור עם מילת מפתח לצרכי קידום החנות הדיגיטלית במילת המפתח הרצוייה.

הקמת חנות דיגיטלית

אם אין לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט) ואתם רוצים אתר כזה כדי למכור את המוצרים אונליין, תוכלו לקבל אחת כזו.

השותפים של סייבר מאנדיי יכולים להציע לכם את השירות הזה. למידע נוסף, היכנסו לעמוד הקמת חנות דיגיטלית.

התעדכנו במבצעי סייבר מאנדיי Cyber Monday גם דרך קהילת הפייסבוק - הצטרפו עכשיו

מועדון צרכנות סייבר מאנדיי Cyber Monday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...