בלאק פריידי 2023 Black Friday – מבצעים, הנחות ומידע נוסף

אוהבים לעשות קניות באינטרנט, במיוחד באתרי אינטרנט בינלאומיים, שלא רק מוצרי דיגיטל? בלאק פרידיי Black Friday הוא אחד החגים המתאימים לכם. זהו חג קניות עולמי שכולם ממתינים לו.

הנה הכל בנושא.

מה זה בלאק פריידי?

בלאק פריידי (באנגלית: Black Friday), או כמו שהוא עוד ידוע בתור יום שישי השחור, הוא חג הקניות הפופולארי ביותר בכל העולם שבו אפשר למצוא מבצעים, הנחות, קופונים ודילים כדאיים. החג הזה מגיע לאחר חג ההודיה ולפני סייבר מאנדיי.

בלאק פריידי הוא לא חג רשמי, חג שבו חוגגים או לא מגיעים לעבודה, אלא חג שבו צרכנים בכל העולם (וגם בישראל) מצפים להנות ממבצעים והנחות כדאיות על מוצרים שהם רצו לקנות. בעיקר הכוונה היא לרכוש את המוצר במחיר שלא היה כמותו במהלך השנה.

ברוב העולם, הוא נחשב בתור חג הקניות שפותח את עונת הקניות בעולם. לאחר מכן יש הרבה חגי קניות וצרכנות בדרך. בשונה מסייבר מאנדיי, בלאק פריידי מתאים לכל העסקים והחנויות ולא רק מוצרי תוכנה, הוא גם מתאים לחנויות פיזיות ולא רק באינטרנט.

מתי בלאק פריידי?

בלאק פריידי חל תמיד ביום שישי שמגיע מיד לאחר חג ההודיה (טקסגיבינג). חג ההודיה הוא יום חמישי הרביעי בחודש נובמבר בכל שנה. כך שמדובר על סוף חודש נובמבר בכל שנה.

בלאק פריידי השנה מתקיים ביום שישי בתאריך 24.11.2023. החג נמשך 24 שעות בדרך כלל.

מבצעים – האם כדאי ומה לקנות?

כמו שכתבנו, החג מגיע ממש לפני סייבר מאנדיי, כך שהרבה מבצעים מתחילים דווקא ביום הקניות הזה וחלקם ממשיכים כמה ימים נוספים. מניסיון, ביום זה נמכרים הרבה מוצרים מתחומי האופנה, תכשיטים, מוצרים לבית ועוד.

כך שאם החלטתם לחדש את הבגדים שלכם, הנעליים, רהיטים לבית, תכשיטים, מוצרי טיפוח ואסתטיקה או מוצרים אחרים. זה הזמן.

בלאק פריידי או סייבר מאנדיי?

בלאק פריידי הוא חג מקיף יותר מאשר סייבר מאנדיי. כי הוא מתאים לא רק למוצרי דיגיטל ולא רק לחנויות באינטרנט. הוא גם פופולארי ויותר ידוע גם בעולם, וגם בישראל. הפופולאריות הזו גורמת לכך שהרבה עסקים מציעים את המבצעים ביום זה וחלקם ממשיכים גם לכיוון סייבר מאנדיי.

מכיוון שמבצעים שונים לעיתים מפורסמים כמה ימים לפני ולעיתים נמשכים גם מעל 24 שעות. לעיתים אפשר להנות מאותם ההנחות עוד לפני תחילת החג, כך אפשר גם לבצע השוואת מחירים וכדאיות בין 2 החגים הללו.

אם אתם רוצים להנות ממבצעים ומוצרים כדאיים לרגל החג. תוכלו הלשתמש באתר שלנו או ליתר דיוק להיכנס לאתר האינטרנט של Black Friday בלאק פריידי ישראל.

תאריכי בלאק פריידי

  • בלאק פריידי 2025 – יום שישי 28.11.2025.
  • בלאק פריידי 2024 – יום שישי 29.11.2024.
  • בלאק פריידי 2023 – יום שישי 24.11.2023.
  • בלאק פריידי 2022 – יום שישי 25.11.2022
  • בלאק פריידי 2021 – יום שישי 26.11.2021
  • בלאק פריידי 2020 – יום שישי 27.11.2020
  • בלאק פריידי 2019 – יום שישי 29.11.2019
  • בלאק פריידי 2018 – יום שישי 23.11.2018

המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP
-
התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק קוד קופון

מועדון צרכנות סייבר מאנדיי Cyber Monday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest