שאלות נפוצות ותשובות

אם יש משהו נוסף שאתם רוצים לדעת על חגיגת הקניות סייבר מאנדיי Cyber Monday, אז עמוד שאלות נפוצות ותשובות מציג לכם את המידע שאתם רוצים לדעת. ריכזנו כאן במקום אחד את כל השאלות שאתם עשויים לשאול שוב ושוב, כדי לחסוך לכם את הזמן והטרחה.

מה זה סייבר מאנדיי?

סייבר מאנדיי Cyber Monday הוא החג הדיגיטלי והאינטרנטי הבינלאומי, בו משתתפים עסקים וחנויות ומציעים מבצעים והטבות לרגל חג הקניות הידוע. למידע נוסף, ניתן לקרוא את הכתבה על מה זה סייבר מאנדיי.

מתי מתקיים סייבר מאנדיי?

סייבר מאנדיי מתקיים פעם אחת בשנה בסוף חודש נובמבר או בתחילת חודש דצמבר. זהו אירוע הקניות שמגיע לאחר בלאק פריידי, הוא נמשך 24 שעות ומתקיים במקור ביום שני. אבל עסקים מסויימים מתחילים אותו לפני וממשיכים אחרי. התאריך משתנה בכל שנה, ואפשר להתעדכן על התאריכים בעמוד על מתי סייבר מאנדיי.

מה זה אתר סייבר מאנדיי?

אתר סייבר מאנדיי ישראל הוא האתר הרשמי של ישראל ואתר המבצעים הגדול ביותר בארץ לרגל חג הקניות. כאן צרכנים יכולים לקבל את כל המידע החשוב כאשר קונים מוצרים באירועי הקניות, ולעסקים שמעוניינים להגיע לצרכנים בארץ.

למי זה מתאים?

חג הקניות Cyber Monday מתאים לכל הצרכנים, לא משנה איפה הם גרים, בישראל או בחוץ לארץ. במיוחד מי שרוצה לקנות מוצרים בחוויה טובה ונעימה עם מחירים מתאימים.

איך למצוא עסקים וחנויות משתתפות?

כדי למצוא את העסקים והחנויות המשתתפות באירועי חג הקניות סייבר מאנדיי, עליכם לגשת לעמוד הבית (עמוד ראשי) באתר האינטרנט הזה ולהשתמש שם בתפריט הניווט, או לחפש שם לפי מילת מפתח או שם החנות.

יש לי עסק, איך משתתפים?

אם יש לך עסק או חנות, וברצונך להשתתף באירוע הקניות, עליך לגשת לעמוד הרשמה לעסקים ולהגיש בקשה להוספת העסק שלך. יש מספר תנאי שעליך לעמוד כדי להשתתף באירוע הקניות.

התעדכנו במבצעי סייבר מאנדיי Cyber Monday גם דרך קהילת הפייסבוק - הצטרפו עכשיו

מועדון צרכנות סייבר מאנדיי Cyber Monday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...