אמזון פריים דיי Prime Day 2022 – האם כדאי לקנות או שווה לחכות לעונת החגים?

אמזון פריים דיי (Prime Day) הוא עוד חג קניות פופולארי שכדאי מאוד לכולנו לדעת, וזה כמובן בנוף לחגי הקניות האחרים שכולנו מכירים ובין היתר סייבר מאנדיי. זהו חג שכולו אמזון אחד גדול 🙂

הנה מדריך על החג.

מה זה אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי (Amazon Prime Day) הוא חג הקניות הרשמי והמיוחד של אתר הקניות הגדול בכל העולם, וכנראה שכולכם מכירים והוא אתר אמזון. כך שמדובר על יום מיוחד שאמזון עושה זאת עבור עצמה.

למעשה, בשונה מחגי הקניות האחרים, כמו סייבר מאנדיי, בלאק פריידי, שופינג איי אל, או החגים הרשמיים בישראל, אמזון פריים דיי הוא חג קניות רשמי המיועד לחברי המועדון אמזון פריים.

כזכור, אמזון פריים הוא מועדון הלקוחות של חברת אמזון, אשר מציע אפשרות לקבל משלוחים מהירים עד 48 שעות ממועד ההזמנה, קבלת שירותים כלולים כמו וידאו, מיוזיק, תמונות, וגם קבלת הטבות לחברי המועדון.

מה שעושה את היום הזה מיוחד, הוא שהרבה ספקים וחנויות באמזון מציעים את המבצעים וההנחות הכדאיות עבור הצרכנים, כך שהדבר הופך להיות משתלם לכל הצדדים.

מתי אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי מתקיים בדרך כלל בחודש יולי בכל שנה.

אמזון פריים דיי 2022 השנה מתקיים בימי שלישי ורביעי בתאריכים 12.07.2022 ועד 13.07.2022. זאת כמובן מהשעה 10:00 בבוקר לפי שעון ישראל.

אמזון פריים דיי מבצעים מוקדמים 2022 השנה מתקיים בימי שלישי ורביעי בתאריכים 11.10.2022 ועד 12.10.2022 (48 שעות).

איך לקנות ביום פריים דיי?

כדי לקנות באמזון פריים דיי ולהנות מהמבצעים, אתם צריכים להירשם למועדון הלקוחות של Amazon. כמו שכתבנו, מדובר על מועדון צרכנות הטבות כדאיות לחבריו ובין היתר משלוחים מהירים, שירותים כלולים ועוד.

המועדון עולה כסף לפי תשלום חודשי או שנתי, אבל אפשר לקבל 30 ימי ניסיון בחינם, בלי לשלם כסף וכמובן בלי להתחייב להישאר בתור מינוי, כך שאפשר לבטל בכל זמן שתרצו – בקישור זה תוכלו להצטרף חינם.

מה כדאי לקנות?

לפי הניסיון והידע בעבר, חברת אמזון מציעה את כל המוצרים והשירותים שלה במחירים מוזלים משמעותית ביחס לשאר הימים. זה אומר שאם אתם מכננים לקנות את הרמקולים, קינדל, פייר טיוי או מוצרים אחרים – זה הזמן המתאים לכך.

בנוסף, בעלי חנויות באמזון וספקים רבים מציעים מבצעים כדאיים, הנחות וקופונים מיוחדים לקראת חג הקניות המיוחד הזה. תוכלו למצוא את אותם ההטבות בקלות בעמוד מיוחד של יום הקניות בקישור זה. עבור חג הקניות הנוסף, מבצעים מוקדמים, היכנסו לעמוד המיוחד בקישור הבא.

לרוב מדובר על מוצרים לבית, גאדג'טים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בגדים והנעלה ועוד. אבל, אנחנו ממליצים לכם לברר בכל זאת בעמוד המיוחד והעדכני.

סייבר מאנדיי או אמזון פריים דיי – מה עדיף?

זו שאלה מעניינת ובהחלט טובה. אנחנו חושבים שדווקא סייבר מאנדיי טוב יותר משום שהוא לא מוגבל לאתר אמזון בלבד אלא גם לאתרי אינטרנט וחנויות נוספות.

המבצעים של סייבר מאנדיי גדולים וכמובן יותר עסקים מצטרפים לחגיגה, במיוחד כאלו שלא מוכרים רק בפלטפורמה של אמזון. כמובן שסייבר מאנדיי היא גם תחילת עונת הקניות, כך ששם מתחילים מבצעים כדאיים.

בכל מקרה, בקישור זה אתם יכולים לנסות לבדוק את המבצעים של פריים דיי.

תאריכי אמזון פריים דיי

  • אמזון פריים דיי 2022 – ימי שלישי ורביעי 12-13 יולי 2022. פריים דיי מבצעים מוקדמים 2022 – ימי שלישי ורביעי 11-12 אוקטובר 2022.
  • אמזון פריים דיי 2021 – ימי שני ושלישי 21-22 יוני 2021.
  • אמזון פריים דיי 2020 – ימי שלישי ורביעי 13-14 אוקטובר 2020.
  • אמזון פריים דיי 2019 – ימי שני ושלישי 15-16 יולי 2019.
  • אמזון פריים דיי 2018 – ימי שני ושלישי 16-17 יולי 2018.

התעדכנו במבצעי סייבר מאנדיי Cyber Monday גם דרך קהילת הפייסבוק - הצטרפו עכשיו

מועדון צרכנות סייבר מאנדיי Cyber Monday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...

לשתף: קישור Facebook Telegram WhatsApp Email Pinterest